Sleduju

Tipy na filmy 0.1

11. listopadu 2013 v 13:43
Takže, je tu slibovaný článek.. Napíšu sem něco o pár filmech, co jsem v poslední době viděla :)
Takže:

21 Jump street
poster
Akční komedie- v hlavní rolu Channing Tatum <3 .. fakt se mi to líbilo :D až na ten konec, ten mi přišel, nevím, divnej.. ale jinak to byla super komedie, u které jsme se ještě s mužem fakt nasmáli :). Je to o dvou poldech, kteří se zapojili do tajé akce a vrací se jako studenti na střední najít (myslím že) výborce drog :) doporučuji :))

Grimm

12. října 2013 v 14:22
Tak jsem se rozhodla předtavit vám jeden v mých nejoblíbenějších seriálů. Má zatím jen 2 série ale 3. výjde už tento měsíc ;), všechny díly už jsem viděla, ale protože muž to ještě neviděl, rozhodli jsme se na to kouknout od začátku.

Grimm je americký televizní seriál z roku 2011. Jde o střet se světem pohádkových bytostí (epizody jsou inspirovány pohádkami bratří Grimmů- to jsem nevěděla :D).
Grimm (hlavní postava- detektiv Nick Burkart) má neobyčejsou schopnost. Těm pohádkovým bytostem se říká obecně Weseni, ale je jich spousta druhů (např. Blubad, Hexenbiest, Fuchsbau, Mauvais Dentes ,..). No a ta schopnost Grimma spočívá v tom, že Weseny vidí v jejich přeměněné podobě (když se nehlídají). Vetšina z něj má strach, protože když třeba byli malí, rodiče jim o Grimmech vykládali hrozný věci, jakože jsou to vrazi a tak).
Grimmové jsou takoví ochránci, protože ne všichni Weseni jsou hodní.
Nebudu vám tu vykládat děj, kdyžtak si pusťtě pilotní díl a uvidíte, jestli se vám to zalíbí. Občas je nějaká epizoda trochu strašidelnější, takže když jsem se na to dívala sama večet za tmy, měla jsem trochu strach jít na záchod :D ale není to nic hroznýho :D
Druhá série mě trochu zklamala, tak uvidíme co ukáže ta třetí :) ale určitě bych seriál doporučila :)

 
 

Reklama