(Ne)doporučuji

L-Bands

18. prosince 2013 v 13:42
Ahoj,
dnes bych vám chtěla představit/doporučit náramky l-bands :)
Nosím ho denně, ke všemu.. už asi.. nevím :D dlouho :D možná rok.. je to můj styl..
Abych vám je představila, jsou to takový plastkový náramky takovýho toho typu, co dostae u vchodu do klubu (tím nemyslím ůplně ty obyčejný "papírový"). Vydrží hodně.. i se s nimi koupu, je sice hoodně vidět opotřebení, nápisy/obrázky se smívají, ale není to tak že by se to odlupovalo, jen to ztrácí barvu ;)
Koupila jsem je prvně v obchodě love-music// WEB // jenže je teď nemaj ani v kamenné prodejně, ani na internetu. Tak jsem jeden večer brouzdala po netu a hledala, až jsem našla!!
TADY .. jen za 25 Kč jeden!! akorát poštovný maj za 100 Kč :// .. při poslání peněz předem na účet je to "jen "80" a osobní odběr je jen v Praze.
Objednala jsem je myslím že v sobotu nebo neděli večer, takže mi bylo jasný, že o víkendu tam nikdo nebude, ale hned v pondělí dopoledne mi došel mail o potvrzení. Co bych jim asi vyčetla, tak to, že mi nějaká baba psala, že jakejsi maj jen v druhé arvě, tak jestli to neva a způsob, jakým to napsala mě fakt udivil :D .. nejsem sice žádnej staroch, ale tak snad by s lidma měli jednat na nějaké úrovni a ona nenapsala ani žádný dobrý den ani hovno a podepsala se jako "Zuza" :DD no prostě konec :DD .. ale to je jedno ;) ..
no a v úterý už jsem si pro ně byla na poštu!!! :) takže si je hlavně nikdo neobjednávajte, ať zbydou na mě :DD
Samozřejmě to tak nemyslím :DD
a tady je moje sbírka!!
Chybí mi tam teda ty, co jsem měla původně a jsou to jen ty objednaný :)) :D a ne, neobjednala jsem si všechny, co měli :D.. některý se mi nelíbili :D a neměli teda ty, co jsem měla a chtěla jsem je znovu :/ ale výběr mají největší ze všech internetových obchodů na který jsem narazila :) nejsou skoro nikde :)
Doufám, že se vám líbí :)
Máte taky nějakej?:)

bonami.cz

2. listopadu 2013 v 9:18
Ahoj, dneska bych vám chtěla představit a doporučit internetový obchod BONAMI.CZ s bytovými doplňky a potažmo i s nábytkem.
Mají výběr z opravdu širokého a pestrého sortimentu. I já už si od nich koupila jednu věc.
Bohužel jen jednu, protože přeci jen dám přednost nakupování v obchodě ;) . Ale mají tam tolik super a originálních věcí, že bych tam klidně utrácela denně, ale kde má člověk pořád brát peníze :D
Určitě tam najdete spoustu inspirace například pro nadcházející Vánoce :).
A hlavně na první nákup máte slevu 100 korun!! Stačí jen kliknout TADY

Buďte jako Gordon Ramsay

NYC - Natural matte foundation

17. října 2013 v 12:39
Tak jak jsem říkala, píšu vám recenzi na make up, co jsem si koupila.. To je asi poprvé, co jsem si koupila něco od New York Color.. četla jsem u jiných blogerek, že maj dobrý laky na nehty, ale na make upy byli recenze spíš negativní.
Já jsem však docela spokojená.

Colorama

28. září 2013 v 15:14
Ahoj ahoj,
rozhodla jsem se zřídit novou rubriku, kam budu přidávat (dejme tomu) recenze na to, co jsem si koupila či dostala :)

Ráda bych začla s lakem Colorama Neons od Maybelline (ikdyž o mám už někdy od prázdin, v týdnu jsem si s ním lakovala nehty, tak mě to napadlo :))

Tento lak jsem koupila v DM drogerii za asi 45 korun (ruku do ohně bych za to nedala) :)
Vybrala jsem si tuto barvu, protože jinej než červenej nenosím :D
+cena
+dobře se nanáší
+barva na nehtech vypadá skoro ůplně stejně, jako když se jen kouknete na "lahvičku" :D
+moc se neloupe :)

-málo kryje -> musela jsem nanést dvě vrstvy -> dlouho to schlo

To je asi vše, co bych vám k tomu mohla říct. Ještě že kamarádka si koupila černej a ta s krytím byla naprosto spokojená, takže nevím, jestli je to jen odstínem, nebo kusem či čím, ale jinak jsem spokojená.
Takže doporučuji :))
 
 

Reklama