Leden 2014

Výýzo!

30. ledna 2014 v 14:52 Píšu
Aaahojte, tak se máte?:)
U mě se nic zajímavýho v týdnu nedělo ;)..
No a k dnešnímu vysvědčení.. jsem nasraná.. minulý pátek nám diktoval učitel z češtiny známky, co nám dá, mě řekl, že mi dá čtverku, tak říkám aha, ale neměl opravenou ještě moji slohovku, tak že za ním ještě v pondělí půjdu. No že slohovky jsem dostala 2 a tak se ho ptám, proč mi teda dává 4 (když mám průměr 3,1).. a on tak koukl do počíače a říká,"Já tady u vás mám ale napsanou trojku" Tak si říkám jo fajn dobrý.. no a dneska nám rozdá vysvědčení a co tam nemám.. no čtverku z češtiny.. já jen.. hmmm, aháá.. takže na nej v ponělí vlítnu a budu nemilosrdná, Ikdyž ho bueme mít u maturity, takže bych se k němu měla chovat hezky a lést mu do prdele, jak někteří dělají. Ale jako sorry. Fakt je to kretén.. je sobeckej, sebestřednej.. hlavně škodolibej a povrchní.
Dneska jsme od spolužačky zjistila, že je hroznej alkoholik :D že o zná její táta :D.. A nemá ženu (na čemž jsme se teda všichni ve třídě shodli ;).. že prostě dojde do svýho malýho bytu.. sdne do starýho křesla vezme si knížku, jeho kocour (kterýho teda asi nemá) mu vyskočí na klín a on si čte a u toho hladí tlustýho kocoura ;). Fakt je to.. hroznej člověk :D
No nic, co vače vysvědčení?:))
Já mám teda jinak ještě Nko (což jsem taky nasraná, protože jsem si měla ještě mnulej týden dopisovat píemku z matematickýho semináře, ale ona si usmyslela, že bude nemocná), ale to si nějak podám ;). A až mi teda opraví tu 4 z češtiny na 3, tak mám k tomu pak jen 3 z matiky a mám docela dost jedniček :D což se docela divím :D..
Doufám, že vy jste dopadli líp :*
Moje sbírka košil

26. ledna 2014 v 15:41 Nudím se
Ahoj ahoj, takže dešním článkem bych vás trošku chtěla seznámit, co se mi líbí a co nosím..
Dnešek bude na téma KOŠILE!
Jo, košile miluju a nosím je skoro denně.
Nemám jich moc.. Jo a všechny jsou kostičkovaný :D.. asi jsem úchyl. Mám i pár dalších, třeba jen černou nebo jen bílou, ale ty nosím spíš jen do divadla ;). Tohle je prostě výběr těch mých top :)
A tadá, tady je máte!

Konečně víkend

25. ledna 2014 v 11:38 Píšu
Ahojte
Tak jak ste se vyspali?:) Nějaká párty včera? Já byla kupodivu doma :D a ani v bitýšce nejsem ;)..
Dneska se mi fakt nechce nic dělat. Ale jdem na jakousi rodinnou oslavu, tak doufám, že tam nebudu muste být moc dlouho..
S přítelem?.. Nahovno.. Tam se mnou nejde, ani se neptejte proč.. že mu to není blbý, ale to je jeho věc. Akorát takhle budu vypadat jak debil i já.

No a co jinak máte v plánu na dnešek a zítřek?:)
Je skoro poledne a já ještě ležím v posteli :D.. A koukám na Koření :)
Co vy? eště se takyválíte?:D.. Jinak nevím, jestli jste si všimli, tak prost nefunguje sledujuserialy.cz :O nevím proč.. ale už docela dlouho. No a tak jsem nedávno začla koukat na těchto stránkách :)
http://serialy.kinotip.in/ :)) tak kdybyste nevěděli coby, tak tu najdete spoooustu seriálů :).. A mají tu i American horor story :) začli jsme se s mužem koukat na třetí sérii :) akorát to má asi jen 14 nebo 15 dílů a už jsme v půlce :D za tři dny koukání! :D Ještě že je nová série i Grimmu a Suits :D.. Ale hlavně bych se měla začít učit :/ Dneska si chci zpracovat aspoň (!!!) dvě knížky k maturitě. A zítra toho udělat víc, protože dneska jdem ve 4 pryč a už se vidím, že večer nic neudělám ;)
Tak se mějte a odpočívejte :)
Náročnej víkend

21. ledna 2014 v 18:45 Píšu
Ahojteee,
tak píšu slíbenej článek o víkendu :D
Jak jsem říkala, jela jsem do Bítýšky s kámoškou, v sobotu šel muž do práce, takže jsme pily jen spolu tak zlehka.. jen vínko a kus vodky. Koukaly jsme na pátek třináctýho v telce :D a pak na Sexy párty 3 :D.. oba filmy doporučuju.
No a v sobotu se teda vrátil muž z práce a odpoledne jsme začli pivama, abychom mohli večer/v noci vyrazit do hospody na pártošku :D
Vypili jsme toho opravdu dost a ještě teď se divím, že jsem nezvracela :D To ani nechtějte vědět, dobře jsme se bavili, ale prostě až když jsme odchízeli a byli na cestě dom, tak tam do nás začla hučet nějaká holka, co tam šla s borcem. No a tak jsem se s ní tak trochu poprala :D a ta kunda mi zlomila nehet!! :D
i had a fight with a women : That's me Check this out hi!Taking Photos by Baru
Pak mám jen modřinu na koleni a trošku bebino na druhý ruce :D.. Ale jinak jsem ok ;) , ale pak jsem se dozvěděla, že se o mně vykládalo, jak jsem hrozně dostala a že jsem byla ůplně zmlácená :D haha, tohle fakt miluju :DD takoví lidi mě opravdu dostávaj

No a pak šli všcini spát a já ještě koukala na telku, protože jsem byla plná toho adrenalinu :D
drunk as hellll Relaxing hi! Check this out That's me by Baru
To už je doma :D Mají doma takovouhle čičinku *** miláček :) ale ráno jsem byla ůplně v poho ani nic moc kocovinka :) jak jste si užili víkend vy?:)

Čauky mňauky, šulíni :D

13. ledna 2014 v 21:38 Píšu
No nazdar :D.. takže.. je pondělí :D.. je půl 10 :D a já jsem docela opilá! :D Ale za to může kamarádka, ke které jsem se stavovala po škole jen na kus řeči :D.. Abych shnula víkend.. byla jsem zase v bitýšce :) bylo to fajn. byli jsme spíš doma, ale bavili jsme se :)..
Dneska jsme psali dvě písemky a z obou mám docela dobrý pocit, zítra píšu 3 písemky :D tak uvidíme, jak na tom ráno budu :D
Prostě mi kolem poledne píše kamarádka, jestli jsem ve škole, tak jí říkám, že o půl 3 dorazím k ní :D No tak jsme dorazila :D vytáhli jsme víno :D až jsme ho dopily, tak jsme dopily půlku jagermeistra, co měli doma :D no a pak jsme otevřeli jablečnýho jelzina :D.. tak co se pak má člověk divit, když se mu trochu motá jazyk :D
Tuto kamarádku si beru i tento víkend do bitýšky :) takže se určtě těšte na zajímavý článek po víkendu :DD

JINAK DNESKA MÁM DVOULETÝ VÝROČÍ S PŘÍTELEM!! :))

A tady máte pár fotek :D
To je moje kamaárdka s mým psem :D před spousty lety, protože je to ještě ve srarým pokoji :D takže tak před 3-4 lety :D.. Hezký,ne?:D

A to už je dneska :DD.. neříkám nic :D

No a když jsem řekla pár fotek, tak jsem to myslela doslova :Dtakže dvě :D pa, cukroušci

Mám zpět svého drobečka!

8. ledna 2014 v 21:32 Píšu
Ahoj ahoj ahoj ahoj..
Takže, včera jsem si byla vyzvednout dvého drobečka z telefonní nemocnice a je opravenej!!
Bože jak mi chyběl :D.. už se mi s ním nikdy nesmí nic stát :D..
No, jinak jsem dneska měla přečíst asi 170 stránek knížky. samozřejmě jsem ji ani neotevřela- nebo vlastně jo :D abych se koukla kolik toho je :D.. takže super, když na to zítra máme psát písemku :D.. Pořád nemůžu skoro vůbec mluvit a nemůžu ani na nikoho křičet, protože pak začnu hrozně kašlat :D..

Milouš můj!!!
No a tady vám přidávám ještě jednu fotku s pandou, kterou jsem dostala od muže k vánocům :)

Photo by Baru

Sbohem 2013

6. ledna 2014 v 20:43 Píšu
Takže už jsem zpět z Bítýšky a am jsem se na net nedostala vůbec :) no, vrátila jsem se už v pátek, ale to jsem byla zapít Nový rok s kamarádkou, v sobotu jsem střízlivěla a včera jsem musela přečíst 330 stran knížky k dnešnímu referátu, který jsem stejně neměla :D
Takže se naposled omlouvám, že tu zase byla trochu pauza, protože jsem nestihla ani nastavit ty články, ikdyž tu něco málo napsanýho mám :)
No nic
Dodatečně všem přeji všechno neeeeeeeeeeeejlepší do nového roku 2014! Který doufám bude lepší než ten minulý :)

Televizi a telefon mám pořád na reklamaci :D.. S mužem jsme se zase stihli pohádat asi třikát ;) včera jsme se málem už nadobro rozešli ;) .. nejsem na to připravená se s ním rozejít.. prostě ještě ne .. já bych se asi zbláznila bez něj.. Přesně za týden budem slavit naše dvouletý výročí.. ikdyž vlastně si ani nemůžu v této chvíli být jistá, jestli spolu ještě vůbec budem ;)
No každopádně jak jste si užily Silvestra?:) neopily jste se moc?:)) ..
My to letos oslavili v poklidu :)..

3 den mluvím jak kluk v pubertě :D protože mě fakt bolí v krku a za chvíli si asi vykašli plíce :D..
Jinak jsem si ještě po vánocích objednala boty'!! Červený vansky!! klasický authentic!! a jsou boží! dneska mi došly!! ale možná jsou mi trochu velký :D já nevím :D ale je to 38 a půl, ale zvyknu si :) tady máte fotku :))

Takže se mi rozrostla moje rodinka :).. a už mi ze Singapuru dorazily do Prahy teprv i boty, co jsem si objednala v půlce prosince :).. Tak snad brzy dojdou :) ale stejně jsou to jen tenisky, takže pokud začne sněžit, tak je stejně nemubu moct nosit :D ale zatím to na sníh moc nevypadá :D

Jdu vás oběhnout a měla bych se zase začít ozývat pravidelně aspoň 3x do týdne :) ikdyž bez toho telefonu je to blbý :/ ale budu se snažit :) tak se mějte :)))