Prosinec 2013

Tak znovu omluva :D

28. prosince 2013 v 12:54 Píšu
Tak se vám znovu omlouvám za to, že jsem tu dlouhé dva týdny nebyla, ale..
Před Vánocema že jo, scháněla jsem poslední dárky.. no a o víkendu před Vánocema jsem se zase hrozně pohádala s mužem.. už jsem myslela, že to bude definitivní rozchod.. nakonec sme se nějak usmířili.. ale teď se spolu nebavíme zas, tak uvidíme jak to bude dál no.. to je jedno, nebudu vás tím zatěžovat, prostě je to teď nahovno.. no a jak jsem tam byla o víkendu a pak jsem dojela do, tak mi prostě zničeho nic přestala jet televize, respektive jen obraz.. mám ji od konce prázdnin takže prostě na hovno :D takže jsem ji až dneska vezla s máminým přítelem na reklamaci.. no a na Štědrej večer, aby toho nebylo málo, se mi přestal nabíjet telefon.. kterej mám taky od září.. takže jsem ho vezla na reklamaci ve čtvrtek a teď budu čekat, až mi napíšou, že si to můžu vyzvednout, maj na to měsíc, ale sna to bude dřív, protože to bez svýho drobečka asi nezládnu :D hlavně ve škole :D teď mám půjčenou nějakou nokii, E6.. jako není špatnej, ale já chci svůj!! :D .. a k tomu všemu, mu mezi svátkama praskl půllitr, prostě si milion let dělám čaj do půllitru, protože všechny hrnky jsou moc malý a on prostě prdne.. pak jsem si ještě rozlila pití v pokoji.. no prostě vánoce na hovno a nejradši bych na ně zapomněla :D..
Co jste dostali za dárečky?:)
Já dostala jen maličkosti.. ale největší radost mám z 2 hřebenů Tangle teezer :). ale o těch jsem věděla, že dostanu :D.. pak takový vtipný tričko.. a šestnástkovou paměťovku do telefonu! kterej teď stejně nemám :D) no a pak hlavně peníze, takže jsem včera byla s kámoškou ve městě, respektive olympii a nechala tam skoro dvojku :D.. ale koupila jsem si červenej svetr, super tričko, takový sexy punčochy k podvazkům :D ( ale to si stejně muž nezaslouží, takže si tak asi budu chodit sama doma :D, pak podvazky :DD.. a dvě podprseky a 3 punčochy ;).. a nějaký drobnosti v drogerii ;) ..
Ovšem největší radost mi udělali dárky od muže ;) .. koupil mi veelkou plyšovou pandu!!! .. až bud mít telefon tak vám to všechno nafotím!! a originál DVD Temnýho rytíře, protože ví, že jsem do tý trilogie ůplnej blázen :) a pak ještě tričko a mikinu ale to jsem vybírala s ním :))..
No a teď budu jen doufat, že nebudu nic platit za opravu telefonu a telky, abych si mohla koupit ještě něco :DD.. sice nevím, jestli to někdo dočte do konce :D ale mějte se a užívejte prázdnin :).. nevím jak moc tu teď budu protože jestli se nějak usmíříme s mužem, tak pojedu asi na celej příští týden do Bítýšky, takže vám aspoň přednastavím ěnjaký články a na tom super cool telefonu vás zkusím třeba oběhnout :).. snad to nějak zvládnu :)
Tak pa :)

L-Bands

18. prosince 2013 v 13:42 (Ne)doporučuji
Ahoj,
dnes bych vám chtěla představit/doporučit náramky l-bands :)
Nosím ho denně, ke všemu.. už asi.. nevím :D dlouho :D možná rok.. je to můj styl..
Abych vám je představila, jsou to takový plastkový náramky takovýho toho typu, co dostae u vchodu do klubu (tím nemyslím ůplně ty obyčejný "papírový"). Vydrží hodně.. i se s nimi koupu, je sice hoodně vidět opotřebení, nápisy/obrázky se smívají, ale není to tak že by se to odlupovalo, jen to ztrácí barvu ;)
Koupila jsem je prvně v obchodě love-music// WEB // jenže je teď nemaj ani v kamenné prodejně, ani na internetu. Tak jsem jeden večer brouzdala po netu a hledala, až jsem našla!!
TADY .. jen za 25 Kč jeden!! akorát poštovný maj za 100 Kč :// .. při poslání peněz předem na účet je to "jen "80" a osobní odběr je jen v Praze.
Objednala jsem je myslím že v sobotu nebo neděli večer, takže mi bylo jasný, že o víkendu tam nikdo nebude, ale hned v pondělí dopoledne mi došel mail o potvrzení. Co bych jim asi vyčetla, tak to, že mi nějaká baba psala, že jakejsi maj jen v druhé arvě, tak jestli to neva a způsob, jakým to napsala mě fakt udivil :D .. nejsem sice žádnej staroch, ale tak snad by s lidma měli jednat na nějaké úrovni a ona nenapsala ani žádný dobrý den ani hovno a podepsala se jako "Zuza" :DD no prostě konec :DD .. ale to je jedno ;) ..
no a v úterý už jsem si pro ně byla na poštu!!! :) takže si je hlavně nikdo neobjednávajte, ať zbydou na mě :DD
Samozřejmě to tak nemyslím :DD
a tady je moje sbírka!!
Chybí mi tam teda ty, co jsem měla původně a jsou to jen ty objednaný :)) :D a ne, neobjednala jsem si všechny, co měli :D.. některý se mi nelíbili :D a neměli teda ty, co jsem měla a chtěla jsem je znovu :/ ale výběr mají největší ze všech internetových obchodů na který jsem narazila :) nejsou skoro nikde :)
Doufám, že se vám líbí :)
Máte taky nějakej?:)

Omluvaaa

18. prosince 2013 v 10:55
Omlouvám se, že jsem tu tak dlouho nebyla!! ale prostě mám tolik školy!! teď už je teda poslední týden před vánocema, takže je to v poho a já jsem naíc od úterý doma, protože mám nemocnýho bráchu a nemá ho kdo hlídat ;) .. takže se vám můžu konečně věnovat :)
Nebudu sem vypisovat, co se za tu dobu stalo.. nic extra zajímavýho.. s mužem je to furt takový všelijaký.. už asi ůplně nevím, jestli mě to vůbec baví.. to je jedno ;) ..
Takže jsem zpáátky ! Doufám, že máte radost :))